Call To Action, konferencia, biznis, internet vecí

Call To Action 2019 – Prvá konferencia, ktorá sa nehanbí za svoj cieľ


Konferencií zameraných na technológie, Smart Cities, inovácie, logistiku či facility manažment je požehnane. V SimpleCell Slovakia nám však stále niečo chýbalo a dlho sme rozmýšľali nad tým, čo to asi je. Potom sme na to prišli a možno to bude prekvapivé zhodnotenie, no chýbali nám konkrétne prednášky a workshopy s jasným cieľom, ťahom na bránku a pridanou hodnotou pre návštevníka. A tak sme sa to rozhodli zmeniť.

Nechajte sa pozvať

Skúsenosti z organizovania eventov a vystúpení na rôznych slovenských a zahraničných podujatiach sme zbierali dva roky, no a tento rok sme si povedali, že je načase ponúknuť aj konferenciu podľa nášho gusta. Jasnú, stručnú, nabitú užitočnými informáciami, s jasným biznisovým cieľom – zvýšiť predaj produktov a služieb v oblasti internetu vecí.

Na konferencii Call To Action, ktorá sa uskutoční v znamení hesla #BEZOMÁČOK, budú prednášať spíkri na svoje konkrétne témy o konkrétnych biznis prípadoch. Za každým z nich sa skrýva osobitý príbeh start-up firmy a produktu či služby, ktorú poskytuje.

Pozrite web CTA2019.sk

Všetkých prednášajúcich spája biznis v špecifickej technologickej oblasti internetu vecí. Taktiež ich spája najväčšia sieť pre internet vecí na svete Sigfox. SimpleCell Slovakia je práve na Slovensku operátorom tejto siete pýšiacej sa označením 0G. Viac o sieti si môžete prečítať tu alebo tu.

Aby sme boli verní heslu konferencie, toľko za nás na úvod. V ďalších blogoch už na webe CTA2019.sk si bližšie predstavíme spíkrov a ich riešenia, ktorí prídu prezentovať do HubHubu v Bratislave už 17. októbra.

Vstupenky sú už v predaji.