7 hlavných dôvodov prečo investovať do dlhopisov SCNS

Investovanie sa stalo jednou z najbežnejších možností zabezpečenia si pasívneho príjmu. Mimoriadne vhodné je pre ľudí, ktorí sa obzerajú po vyššom zhodnotení, než aké ponúkajú bežné termínované vklady a zároveň sú ochotní akceptovať skutočnosť, že dlhopisy sú považované za rizikovejšie. Pozrime sa ale na 7 hlavných dôvod, pre ktoré by mala byť investícia do spoločnosti SCNS CEE s.r.o. atraktívna pre každého investora.

Úrok 8 % P.A.

Ponúkame vám možnosť byť pri akcelerácii spoločnosti a zároveň získať ročný úrok 8 % pri investícii, ktorej horná hranica nie je obmedzená. Investovať môžete od 20 000 Kč a pravidelne si tak zaistiť svoj dodatočný príjem bez pohnutia prstom.

Investícia do dlhopisov spoločnosti SCNS CEE s.r.o., ktorá emituje dlhopisy v celkovej hodnote 24 mil. Kč je časovo limitovaná a čím skôr budete investovať, tým viac môžete získať. Splatnosť investícií je k dátumu 1. 10. 2020, kedy každý z investorov obdrží investovanú čiastku späť spolu s úrokmi.

Mesačná výplata – pasívny príjem

Výnos z investície je investorom vyplácaný v každomesačnom intervale. Odo dňa uzavretia zmluvy si tak môžete zabezpečiť každý mesiac bonus k svojim bežným príjmom v podobe ďalšieho, pasívneho príjmu.

Samozrejmosťou je možnosť predčasného odkupu investície, kedy môže byť investorom splatná suma investície k dohodnutému dňu. Nie je tak nutné čakať na jeho plnú výplatu až do stanoveného termínu splatnosti investícií spomenutom vyššie.

Investovali aj veľkí hráči

Do technológie Sigfox už investovali globálni hráči stovky miliónov eur. Samotná spoločnosť Sigfox získala vo viacerých kolách viac ako 400 miliónov na svoj rozvoj. Pre rozvoj technológie Sigfox a jej využitie v Číne bola oznámená ďalšia investícia vo výške 300 miliónov eur. Firma SimpleCell Networks Slovakia už investovala do rozvoja siete pre internet vecí Sigfox na Slovensku takmer 50 mil. Kč (1, 943 mil. eur).

Dôveryhodnosť a atraktívnosť investície podčiarkujú predovšetkým investori zo spoločností ako Total, Intel Capital, Samsung, Engie, Mitsubishi či Telefonica. Už od investície 20 000 Kč sa môžete pridať medzi týchto velikánov a profitovať z rozmachu technológie internetu vecí a siete Sigfox.

Firma a technológia s potenciálom

Podľa analýz renomovaných spoločností Gartner a IDC čaká svet explozívny rast v segmente internetu vecí (IoT) a to v miliardách pripojených vecí na internet. Sigfox, ako globálny líder v oblasti budovania a poskytovania IoT siete, je pripravený tento trend dodržať.

Sieť Sigfox je už dnes prítomná v 60 krajinách sveta a pokrýva 1 miliardu ľudí. Na Slovensku je jediným výhradným operátorom siete Sigfox spoločnosť SimpleCell Networks Slovakia. Firma má v súčasnosti bezkonkurenčne najlepšie pokrytie IoT sieťou na Slovensku a to takmer 90 % územia SR.

Reálne zhodnotenie na užitočné riešenia

Investície budú použité na ďalšie zlepšovanie pokrytia, ktorým sa otvoria dvere ďalšiemu využitiu v náročnejších podmienkach a služby bude môcť využívať čo najviac ľudí. Ďalšia časť investícií bude využitá na posilnenie obchodného tímu s cieľom maximalizácie rozšírenia aplikácií technológie do každej oblasti – od Smart City až po vidiecke poľnohospodárstvo, od energetiky po maloobchod.

Využiteľnosť technológie Sigfox je prakticky bez obmedzení. Tisícky riešení ponúka v deviatich základných segmentoch, o ktorých sa môžete dočítať v sekcii aplikácie. Zlepšovanie starostlivosti o seniorov, znižovanie škôd pri nešťastiach alebo lepšie životné prostredie sú našimi cieľmi a aj Vaša investícia nám pomôže v ich dosahovaní.

Bezpečnosť investície

Korporátne dlhopisy sa vo všeobecnosti vyznačujú vyššou mierou rizika, než je to pri bežných vkladov, avšak vyššou mierou výnosnosti. Bezpečnosť a zaistenie splatnosti dlhopisov spoločnosti SCNS CEE s.r.o.  je jednou z priorít emitenta. Spoločnosť je vlastníkom slovenského operátora SimpleCell Networks Slovakia s aktívami v podobe rádiovej technológie a sekundárnymi aktívami v hodnote viac ako 1 milión eur.

Bezpečnosť investície zvyšuje aj celková ziskovosť telekomunikačného sektora aj samotný rýchlo rastúci segment internetu vecí. Za ďalší bezpečnostný faktor pri investícii je možné považovať, že za spoločnosťou otvorene stojí skupina osvedčených ľudí a investorov pripravených realizovať veľké projekty na technológii Sigfox.

Skúsený tím odborníkov

O zhodnocovanie investície sa stará skúsený tím manažérov. Každý z nich má dlhoročnú prax vo vedení úspešných spoločností a svojimi jedinečnými know-how tak prispievajú k ďalšiemu rozvoju firmy, ako aj segmentu IoT na Slovensku a v Česku.

Michal po štúdiu v Prahe a St. Gallen (CH) viedol súkromnú štruktúru ECPI, ktorá spravovala investície do nehnuteľností a energetiky. Michal je konateľom SCNS CEE s.r.o. a predseda predstavenstva v spoločnosti SimpleCell Networks Slovakia a.s. Zodpovedný je za financie, stratégiu a hlavných zákazníkov siete Sigfox na Slovensku.

Martin je prevádzkovým riaditeľom spoločnosti SimpleCell Networks Slovakia a.s. Je ostrieľaný profesionál so skúsenosťami v národnom aj medzinárodnom prostredí vo firmách ako sú Ness, Corinex, Siemens či Hewlett Packard. Martin bol zodpovedný za založenie pobočky na Strednom východe v Dubaji vrátane otvorenia kancelárie, rozvíjania vzťahov a uvedenia produktu na trh.

Petr pôsobí na českom a slovenskom trhu už 25 rokov v oblasti marketingu, predaja, médií a vývoja produktov. Je neexukívnym riaditeľom BBDO Praha. Okrem toho je majiteľ a evangelista súčasného umenia v regióne strednej a východnej Európy prostredníctvom Galérie DSC. Je investorom SCNS CEE s.r.o. a jeho kľúčová kompetencia v SimpleCell Networks Slovakia je v marketingovej komunikácii.

Igor je skúsený vrcholový manažér so skúsenosťami v energetickej spoločnosti ČEZ, kde pôsobil roky ako riaditeľ zákazníckych služieb. Okrem toho, že je spoluvlastníkom a členom predstavenstva v spoločnosti SimpleCell Networks Slovakia, pracuje v poradnej funkcii v oblasti veľkých energetických firiem.

Svatoslav je parnerom v poradenskej spoločnosti Grant Thorton. Jeho skúsenosti spočívajú vo verejnej správe, Telco / ICT službách a v poradenstve.