7 hlavních důvodů proč investovat do dluhopisů SCNS

Investování se stalo jednou z nejběžnějších možností, jak si zajistit pasivní příjem. Mimořádně vhodná je tato investice pro lidi, které zajímá vyšší zhodnocení, než jaké je nabízené běžnými termínovanými vklady, a kteří jsou ochotní akceptovat, že dluhopisy jsou považované spíše za rizikovější formu investice. Sepsali jsme pro vás 7 hlavních důvodů, proč by měla být investice do společnosti SCNS CEE s.r.o. atraktivní pro každého investora.

Úrok 8 % P.A.

Nabízíme vám možnost být součástí růstu společnosti a zároveň získat roční úrok 8 % díky investici, jejíž horní hranice není omezená. Investovat můžete od 20 000 Kč a zajistit si tak pravidelný dodatečný příjem, aniž byste museli hnout prstem.

Investice do dluhopisů společnosti SCNS CEE s.r.o., která emituje dluhopisy v celkové hodnotě 24 mil. Kč, je časově limitovaná. Čím dříve budete investovat, tím více můžete získat. Splatnost investic je k datu 1. 10. 2020, kdy každý z investorů obdrží investovanou částku zpět spolu s úroky.

Měsíční výplata – pasivní příjem

Výnos z investice je investorům vyplácen v každoměsíčním intervalu. Ode dne uzavření smlouvy si tak můžete každý měsíc ke svým běžným příjmům zajistit bonus v podobě dalšího, pasivního příjmu.

Samozřejmostí je možnost předčasného odkupu investice. Není tak nutné čekat na jeho plnou výplatu až do stanoveného termínu splatnosti investic zmíněného výše.

Investovali i velcí hráči

Do technologie Sigfox již investovali globální hráči stovky milionů eur. Samotná společnost Sigfox získala ve více kolech více než 400 milionů na svůj rozvoj. Pro rozvoj technologie Sigfox a její využití v Číně byla oznámena další investice ve výši 300 milionů eur. Firma SimpleCell Networks Slovakia již investovala do rozvoje sítě pro internet věcí Sigfox na Slovensku téměř 50 mil. Kč (1, 943 mil. Eur).

Důvěryhodnost a atraktivnost investice podtrhují především investoři ze společností jako Total, Intel Capital, Samsung, ENGINE, Mitsubishi či Telefonica. S investicí už od 20 000 Kč se můžete připojit k těmto velikánům a těžit z rozmachu technologie internetu věcí a sítě Sigfox.

Firma a technologie s potenciálem

Podle analýz renomovaných společností Gartner a IDC čeká svět explozivní růst v segmentu internetu věcí (IoT), a to v miliardách připojených věcí na internet. Sigfox, jako globální lídr v oblasti budování a poskytování IoT sítě, je připraven tento trend dodržet.

Síť Sigfox je již dnes přítomna v 60 zemích světa a pokrývá 1 miliardu lidí. Na Slovensku je jediným výhradním operátorem sítě Sigfox společnost SimpleCell Networks Slovakia. Firma má v současnosti bezkonkurenčně nejlepší pokrytí IoT sítí na Slovensku a to téměř 90% území SR.

Reálné zhodnocení na užitečná řešení

Investice budou použity na další zlepšování pokrytí, díky kterému se otevřou dveře dalšímu využití v náročnějších podmínkách a služby bude moci využívat co nejvíce lidí. Další část investic bude využita k posílení obchodního týmu s cílem maximalizace rozšíření aplikací technologie do každé oblasti – od Smart City až po venkovské zemědělství, od energetiky po maloobchod.

Využitelnost technologie Sigfox je prakticky bez omezení. Tisíce řešení nabízí v devíti základních segmentech, o kterých se můžete dočíst v sekci aplikace. Zlepšování péče o seniory, snižování škod při neštěstích nebo lepší životní prostředí jsou našimi cíli, a i vaše investice nám pomůže v jejich dosahování.

Bezpečnost investice

Korporátní dluhopisy se obecně vyznačují vyšší mírou rizika, než je tomu u běžných vkladů, avšak i vyšší mírou výnosnosti. Bezpečnost a zajištění splatnosti dluhopisů společnosti SCNS CEE s.r.o. je jednou z priorit emitenta. Společnost je vlastníkem slovenského operátora SimpleCell Networks Slovakia s aktivy v podobě rádiové technologie a sekundárními aktivy v hodnotě více než 1 milion eur.

Bezpečnost investice zvyšuje i celková ziskovost telekomunikačního sektoru i samotný rychle rostoucí segment internetu věcí. Za další bezpečnostní faktor při investici lze považovat, že za společností otevřeně stojí skupina osvědčených lidí a investorů připravených realizovat velké projekty na technologii Sigfox.

Zkušený tým odborníků

O zhodnocování investice se stará zkušený tým manažerů. Každý z nich má dlouholetou praxi ve vedení úspěšných společností a svým jedinečným know-how tak přispívají k dalšímu rozvoji firmy, jako i segmentu IoT na Slovensku a v České Republice.

Michal po studiích ekonomie v Praze a St.Gallen (CH) vedl soukromou strukturu ECPI, která spravovala investice do nemovitostí a energetiky. Michal je jednatel SCNS CEE sr.o. a předseda představenstva společnosti SimpleCell Networks a.s. zodpovědný za finance, strategii a hlavní zákazníky sítě Sigfox na Slovensku.

Martin je provozním ředitelem společnosti SimpleCell Networks Slovakia. Je zkušený profesionál se zkušenostmi s národním i mezinárodním prostředí ve firmách, jako jsou Ness, Corinex, Siemens, Hewlett Packard. Martin byl zodpovědný za založení pobočky na Středním východě v Dubaji, SAE včetně otevření kanceláře, rozvoj vztahů a uvedení produktu na trh.

Petr působí na českém a slovenském trhu již 25 let v oblasti marketingu, prodeje, médií a vývoje produktů. Je neexekutivním ředitelem společnosti BBDO Praha. Kromě toho je majitel a evangelista současného umění v regionu střední a východní Evropy prostřednictvím Galerie DSC. Kromě toho, že je investorem SCNS CEE s.r.o je jeho klíčová kompetence v rámci společnosti SimpleCell Networks Slovakia v marketingové komunikaci.

Igor je zkušený vrcholový manažer se zkušeností energetické společnosti ČEZ, kde působil řadu let jako ředitel zákaznických služeb ČEZ Kromě toho, že je spoluvlastníkem a členem představenstva společnosti SimpleCell Networks Slovakia, pracuje v poradní funkci v oblasti velkých energetik.

Svatoslav je partnerem poradensské společnosti Grant Thorton. Jeho zkušenost leží ve veřejné správě, službách Telco / ICT a poradenských službách.