Monitoring, sledovanie, Sigfox, tracking

XtrakR: Kompaktné monitorovacie zariadenie na sledovanie majetku a osôb


Simple sledovacie zariadenie XtrakR od spoločnosti Thinxtra s frekvenciou aktualizácií až 140 krát denne, pomocou technológie Sigfox vyrieši bežné problémy spojené s monitorovaním tovaru, nech sa nachádza kdekoľvek na svete.

Technické parametre

Celosvetové pokrytie  – svoj tovar môžete poslať na okružnú plavbu svetom a nikdy sa vám nestratí z dohľadu. Geolokácia je zabezpečená pomocou GPS a WiFi systémov. Zariadenie podporuje aj technológie NFC, SSID a BlueTooth.

Simple riešenie – zariadenie je navrhnuté tak, aby ho vedel ovládať, inštalovať a spustiť aj človek, ktorý je v technológiách úplný nováčik. Všetky potrebné informácie máte k dispozícii na vašej platforme, buď na vašom mobilnom telefóne alebo počítači.

Obsah zariadenia – XtrakR si môžete zadovážiť v dvoch farebných prevedenia – šedo čierne alebo oranžovo čierne. Disponuje malým tlačítkom, pomocou ktorého zariadenie aktivujete. Je kompaktné, vodeodolné (IP67) a protinárazové (IK10). Jeho súčasťou je aj 3D akcelerometer a USB dobíjateľná batéria s dlhou životnosťou.

Monitoring, sledovanie, Sigfox, tracking, transportation, sledovanie

Inštalácia a použitie

Ako sme už písali vyššie, inštalácia a používanie XtrackRa sú naozaj veľmi jednoduché. Môžete ho namontovať napríklad na prívesné vozíky, poštové vozíky, zariadenia na prenájom alebo prechodné značenie na cestných komunikáciách. Rovnako ho je možné použiť aj ako lokalizačné zariadenie pre osamotených pracovníkov. Budete vedieť ich polohu a v prípade núdze vedia pomocou zabudovaného tlačítka odoslať alarmovú správu, ktorá vás upozorní, že niečo nie je v poriadku. Tak môžete predísť vážnym úrazom na pracovisku.

Je to naozaj simple. Zariadenie totiž môžete inštalovať pomocou závitovej skrutky alebo pomocou magnetov a môžete ho spojiť s akoukoľvek dostupnou IoT platformou.